Latest Posts

Hakkımızda

Türkiye Portal Grup 2015 yılından itibaren Türkiye ve İran’da ticaret, turizm, emlak, iş ve marka yaratma alanlarında resmi olarak çalışan bir bilgi ulaştırma portalıdır. Türkiye Portal göçmenlerin ihtiyaçlarını dikkate alan ve bölgedeki yatırım fırsat ve alanlarını araştıran, fikir, ticaret, sermayenin değişimi için bir iletişim köprüsüdür. Özellikle Türkiye pazarını kesin bir şekilde tanımakla beraber, İran, Katar, Irak gibi bölge ülkelerinde yatırımcılık ve şahıs ticareti başlatmak için uygun şartları hazırlamıştır ve 50’den fazla başarılı ticari anlaşmaya imza atmıştır.
Herkes ilk adımın pazarda kendini göstermek olduğunu bilir. Pazarda kendini göstermek birkaç açıdan mümkündür. Kendini göstermek için ilk ve belki de en önemli alan internettir. İnternetin etkisi geçtiğimiz üç yıl boyunca bölge ülkeleri arasında çok fazla olmuş, Google gibi arama motorlarının ve sosyal medyanın etkisi kayda değer şekilde artmıştır. Türkiye Portal Grup satış çarkındaki aktif varlığı ve ihtiyaçlara dikkat ederek geçtiğimiz birkaç yılda Türkiye’nin diğer bölge ülkelerinde bilinirliğinde önemli bir rol oynamıştır. Etkili yatırım ve ticaret alanında da diğer ülkelere Türkiye’nin kapısını açmıştır.
Türkiye Portal’ın sosyal medya hesapları ve internet sitesi günlük 5000 aktif kullanıcıya ulaşmaktadır. Bununla birlikte Arapça veya Farsça veya Türkçe internet sitesi tasarımı, digital marketing kampanyaları, seminer ve konferans planlanması ve düzenlenmesi, şirket açma, marka oluşturma ve hukuksal kimlik yaratma, fuarlara katılım, İran televizyonlarında reklam ve teaser çekimini de Türkiye Portal’ın hizmetleri arasındadır.
Göçmenlerin ihtiyaçları doğrultusunda, güvenli sosyal, ekonomik ve ticari alanlar oluşturma, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ve göçmenlere işlerin ve uğraşıların tanıtılması için yeni bir aylık dergi çıkartılması Türkiye Portal’ın yeni hizmetidir. Yatırımcılar ve ticaretle uğraşanlar için uygun pazarın yaratılması bu derginin en önemli hedeflerindendir.